به عنوان طراح و برگزارکننده همایشConfEx 2020 – Iran، مهندس احمد علی ساعت نیا یک سخنرانی کوتاه برای خوشامد گویی و یک سخنرانی تخصصی در رابطه با مفهوم “سبک سازی” در اینده صنعت قطعه سازی پلاستیک خواهد داشت.

دکتر سهیل سمیعی، به عنوان یکی از محورهای اصلی برگزاری همایش و رییس کمیته علمی، چند عنوان سخنرانی برای همایش اماده کرده است، اما با توجه به اعلام فراخوان فعلا به یک مورد انها در رابطه با نقش PP در سبک سازی قطعات خودرو خواهد پرداخت.

دکتر عبدالرسول ارومیه، یکی از پژوهشگران سالم و مورد اعتماد سازمان ملی استاندارد ایران و مدیر آزمایشگاه “خاتم پلیمر” که یکی از آزمایشگاههای سالم سازمان استاندارد است، در این همایش به موضوع “چاپ سه بعدی قطعات سبک خودرو با مواد PLA” خواهد پرداخت.

خانم دکتر هلن عبدالهی یکی از دانشجویان برجسته رشته پلیمر به موضوع کاربرد آلیاژهای پلی پروپیلین در تولید قطعات سبک تر خودرو می پردازد. خانم دکتر عبدالهی در همایش BioDisPlast-2017 همکاری صمیمانه ای با مجریان و برگزارکنندگان ان همایش داشت.

مهندس رسول شعاعی، یکی از صنعتگران خود دانش اموخته، متخصص تولید قطعات اکریلیک و از مشاوران مورد اعتماد صنعت است، در این همایش به موضوع “تکنولوژی تولید قطعات سبک برای کاربردهایی مختلف” خواهد پرداخت و تجربیات خود را با حاضران در همایش به مشارکت خواهد گذاشت.

مهندس مهدی جعفرخاني، از دانش اموختگان دانشگاه علوم و تحقیقات در رشته پلیمر، به موضوع سبک سازی ساختمان به کمک آمیزه های پلاستیک و کامپوزیت خواهد پرداخت. این موضوع در دو قسمت تنظیم شده که این قسمت به طراحی و سازه اختصاص دارد.

آقای مهندس امیر حسین موسوی، در رابطه با قسمت اول موضوع سبک سازی در ساختمان موضوع کاربرد قطعات سبک در بخش تزیینات و دکوراسیون داخلی مورد بررسی قرار خواهد داد.

سخنرانی ها و سخنرانی های بالا صرفا بخشی از 11 سخنرانی ارزشمندی است که برای نخستین روز از همایش بین المللی “مواد، آلیاژها و محصولات سبک پلاستیک” در نظر گرفته شده است. این تازه ابتدای راه است و با اغاز به کار و عمومی شدن سایت های فارسی و انگلیسی همایش از روز شنبه 18 ابان ماه به تدریج بر غنای این همایش افزوده خواهد شد.